Aktualności

Koncert uczniów klas pierwszych – 2015
11.06.2015
pierwszaki01.jpg

Zwyczajem naszej szkoły stało się coroczne organizowanie koncertu uczniów klas pierwszych. W tym roku uroczystość ta odbyła się 8 czerwca i zgromadziła, prócz młodych muzyków, również poruszonych wydarzeniem rodziców i pozostałych gości. Przed publicznością wystąpili uczniowie klasy fortepianu, skrzypiec, gitary, …

Koncert z okazji 25-lecia Samorządu Gminy Miastko
5.06.2015
koncert1.jpg

29 maja wraz z władzami gminy i zaproszonymi gośćmi  obchodziliśmy 25 – lecie funkcjonowania odrodzonego miasteckiego Samorządu Gminy. To kolejna data w kalendarzu imprez z udziałem uczniów naszej szkoły – laureatów konkursów instrumentalnych o randze regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Koncert …

Kolejne sukcesy naszych uczniów
31.05.2015

Dnia 20 maja 2015 r. Mieszko Topolewski, uczeń z klasy akordeonu Pana Wiesława Nowaka osiągnął swój kolejny sukces artystyczny. Tym razem podczas III Konfrontacji Młodych Akordeonistów – Oława 2015, uzyskał wyróżnienie.

Natomiast 21 maja 2015 r.  w Szkole Muzycznej I st. w Chojnicach odbył się IX Międzyszkolny Konkurs „Klasyka w rozrywce – rozrywka w klasyce”. Naszą szkołę reprezentowała Wiktoria Głąbała, uczennica klasy skrzypiec Pani Jolanty Libickiej oraz …

Konkurs fletowy
19.05.2015

15 maja 2015 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu odbył się IV Makroregionalny Konkurs Fletowy, w którym brali udział uczniowie szkół muzycznych z Trójmiasta, Kolbud, Wejherowa, Słupska, Sławna, Koszalina, Włocławka, Dywit, Solca Kujawskiego, a nawet z Poznania i Warszawy. Przed ogłoszeniem wyników miał miejsce koncert przewodniczącej Jury – prof. dr hab. Urszuli Janik – profesora Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Podczas konkursu naszą szkołę reprezentowali fleciści: Magnus Poulsen …

zobacz archiwum aktualności