Aktualności

Koncert Absolwentów PSM I st. w Miastku – 2016
16.06.2016
konc.absol

Zwyczajem naszej szkoły stało się coroczne organizowanie Koncertu Absolwentów. W tym roku uroczystość ta odbyła się 15 czerwca i zgromadziła, prócz uczniów ostatnich klas, również poruszonych wydarzeniem rodziców i pozostałych gości. Przed publicznością wystąpili solo lub w zespole uczniowie …

Koncert pierwszoklasistów
15.06.2016
klasaI

W tradycji naszej szkoły na stałe zagościł już koncert uczniów klas pierwszych. W tym roku odbył się 13 czerwca. Na scenie Sali koncertowej PSM wystąpili młodzi muzycy klasy fortepianu, skrzypiec, gitary, akordeonu, saksofonu, trąbki i fletu. Wszyscy pięknie się …

Konkurs „Smyczkowe Muzykowanie”
9.06.2016
smyczki5

Dnia 30 maja 2016 r. w PSM  I st. w Miastku zorganizowano V Szkolny Konkurs Skrzypcowy „Smyczkowe muzykowanie”.  Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z klasy skrzypiec Pani Małgorzaty Matwin-Nowak oraz Pani Judyty Sawickiej. Uczniom towarzyszyła przy fortepianie: Pani Iryna …

Koncert Pedagogów i Orkiestry szkolnej
23.05.2016
orkped9

18 maja 2016 r. odbył się w naszej szkole już po raz kolejny, doroczny Koncert Pedagogów, tym razem połączony z występem orkiestry szkolnej, która chciała w ten sposób podziękować specjalnym gościom – sponsorom wyjazdu do Czech.

Dla nauczycieli była to …

Wspaniały sukces pianistów
15.05.2016
pianiści4

Zdzisław Grabda i Natalia Malicz, uczniowie Pana Wiktora Murawskiego, mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. W dniach 3-5 maja 2016 r. pianiści uczestniczyli w XI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Zakarpacki Edelweis”. Oboje występowali w dwóch kategoriach, jako soliści i …

zobacz archiwum aktualności