Aktualności

Konkurs trąbkowy
18.06.2017

Na kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego klasa trąbki odniosła sukces. 17 czerwca 2017 r. w Trąbkach Wielkich odbył się  Konkurs Trąbkowy "Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich", podczas którego dwaj nasi uczniowie zdobyli następujące laury: wyróżnienie - Łukasz Grobelny w grupie I oraz Cyryl DrążkowskiIII miejsce w grupie II. Do występu przygotował ich Pan Robert Bracki, a towarzyszyła im przy fortepianie Pani Arianna Wojtan. Serdecznie gratulujemy …

Koncert Absolwentów 2017
15.06.2017

Zwyczajem naszej szkoły stało się coroczne organizowanie Koncertu Absolwentów. W tym roku uroczystość ta odbyła się 14 czerwca i zgromadziła, prócz uczniów ostatnich klas, również poruszonych wydarzeniem rodziców i pozostałych gości. Koncert poprowadziły Panie: Małgorzata Matwin-Nowak i Iryna Rengach. …

Sukces duetu fortepianowego
14.06.2017

Dnia 13 czerwca 2017 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu miał miejsce konkurs pod nazwą Elbląskie Spotkania Kameralne. Naszą szkołę reprezentował tam duet fortepianowy z klasy Pana Wiktora Murawskiego - Natalia Malicz i Zdzisław

Koncert uczniów klas pierwszych 2017
13.06.2017

W tradycji naszej szkoły na stałe zagościł już koncert uczniów klas pierwszych. W tym roku odbył się 12 czerwca. Na scenie sali koncertowej PSM wystąpili młodzi muzycy z klasy fortepianu, skrzypiec, gitary, akordeonu, saksofonu, trąbki i fletu. Wszyscy pięknie …

Wyróżniony na konkursie pianistycznym
6.06.2017

W dniach 2-3 czerwca 2017 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu miał miejsce I Elbląski Konkurs Pianistyczny. Reprezentant naszej szkoły - Tymoteusz Drozd był jedynym uczniem z klasy drugiej w grupie I .Pozostali uczestnicy …

zobacz archiwum aktualności