Aktualności

Stypendium Starosty Bytowskiego 2016
22.09.2016

13 września 2016 r. w PMDK w Miastku Pan Zbigniew Batko – Wicestarosta Powiatu Bytowskiego osobiście wręczył uczniom naszej szkoły listy gratulacyjne oraz stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce. Stypendium otrzymali: Adam Borys, Natalia Cherek, Amelia Demko, Wiktoria Głąbała, Zdzisław Grabda, Dagna Lewandowska, Katarzyna Łakocka, Natalia Malicz, Magnus Poulsen, Maja Rutecka i Hubert Zajst. Miał miejsce także krótki koncert w wykonaniu pianistów – Natalii Malicz i Zdzisława Grabdy, którzy …

Zebranie Rodziców
14.09.2016

Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów naszych uczniów na walne zebranie, które odbędzie się 26 września 2016 r. o godz. 17:45 w sali koncertowej PSM.

Sukces klasy trąbki
23.06.2016

Na kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego klasa trąbki odniosła sukces. 19 czerwca 2016 r. w Trąbkach Wielkich odbył się  Konkurs Trąbkowy „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”, podczas którego dwaj nasi uczniowie zdobyli następujące laury: II miejsce – Marta Parzątka-Lipińska oraz Cyryl Drążkowski – również II miejsce w swojej grupie wiekowej. Do występu przygotował ich Pan Robert Bracki, a towarzyszyła im przy fortepianie Pani Arianna Wojtan. Serdecznie gratulujemy …

Koncert Absolwentów PSM I st. w Miastku – 2016
16.06.2016
konc.absol

Zwyczajem naszej szkoły stało się coroczne organizowanie Koncertu Absolwentów. W tym roku uroczystość ta odbyła się 15 czerwca i zgromadziła, prócz uczniów ostatnich klas, również poruszonych wydarzeniem rodziców i pozostałych gości. Przed publicznością wystąpili solo lub w zespole uczniowie …

Koncert pierwszoklasistów
15.06.2016
klasaI

W tradycji naszej szkoły na stałe zagościł już koncert uczniów klas pierwszych. W tym roku odbył się 13 czerwca. Na scenie Sali koncertowej PSM wystąpili młodzi muzycy klasy fortepianu, skrzypiec, gitary, akordeonu, saksofonu, trąbki i fletu. Wszyscy pięknie się …

zobacz archiwum aktualności