Aktualności

Zaproszenie
22.05.2018
Kolejny sukces flecistki
21.05.2018
21 maja 2018 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu odbył się VII Makroregionalny Konkurs Fletowy, w którym brali udział uczniowie szkół muzycznych z Trójmiasta, Wejherowa, Słupska, Koszalina, Włocławka, Dywit, Solca Kujawskiego, Chojnic, Chełmży, Kartuz i Szczecina. Podczas konkursu naszą…
Koncert uczniów klas pierwszych
15.05.2018

W tradycji naszej szkoły na stałe zagościł już koncert uczniów klas pierwszych. W tym roku odbył się 14 maja. Na scenie sali koncertowej PSM wystąpili młodzi muzycy z klasy fortepianu, skrzypiec, gitary, akordeonu, perkusji, saksofonu, trąbki i fletu. Wszyscy …

Koncert patriotyczny „Ojczyźnie ukochanej”
28.04.2018

28 kwietnia 2018 r. w ramach obchodów 100-nej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się w naszej szkole koncert patriotyczny pn. „Ojczyźnie ukochanej”.

Publiczność mogła usłyszeć polskie pieśni patriotyczne oraz utwory polskich kompozytorów w wykonaniu solistów, zespołów i orkiestry szkolnej. …

zobacz archiwum aktualności