Aktualności

Konkurs szkolny z teorii
22.04.2017

W dniu 19.04.2017 o godz. 17.00  w PSM I st. w Miastku przeprowadzono konkurs wiedzy z przedmiotów ogólnomuzycznych dla klas III-IV cyklu 4-letniego i V-VI cyklu  6-letniego PSM I st.,  z zakresu treści nauczania Kształcenia słuchu i Audycji muzycznych. W  teście pisemno-słuchowym wzięło udział 28 osób. Test składał się z czterech  zadań słuchowych, trzynastu zadań teoretycznych oraz dziewięciu  zadań pisemnych  w formie testu wyboru.

 Wyróżniono  następujących uczniów: Grabda Zdzisław, Zajst

GAMIUDA 2017
11.04.2017

W poniedziałek 10 kwietnia 2017 r. miał miejsce w naszej Szkole IV Wewnątrzszkolny Konkurs Instrumentów Dętych „GAMIUDA”. W konkursie uczestniczyło 17 uczniów z klas instrumentów dętych: saksofonu, trąbki i fletu. Uczestnicy konkurowali ze sobą wykonując wylosowaną gamę oraz dwie etiudy: …

Laury saksofonistki
5.04.2017

29 marca odbyły się w Lęborku  XVI Pomorskie Przesłuchania Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych. W konkursie wzięło udział 72 uczestników z 17 szkół makroregionu gdańskiego. Pomimo silnej i licznej konkurencji, nasza uczennica - Natalia Cherek z klasy saksofonu Pana…

Sukces na konkursie solfeżowym
23.03.2017

Maksymilian Synak reprezentował naszą Szkołę podczas XXI Małego Konkursu Solfeżowego dla klas III cyklu sześcioletniego, który odbył się 15 marca 2017 roku w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu. W konkursie wzięło udział 15 uczestników z regionu pomorskiego, wyłonionych na drodze …

Nasi uczniowie wyróżnieni na Regionalnych Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej
23.03.2017
1. Jakub Kubiak - uczeń w klasie saksofonu Pana Wiesława Orłowskiego
2. Magdalena Rudnik - uczennica w klasie saksofonu Pana Wiesława Orłowskiego
3. Paulina Sahajdak - uczennica w klasie gitary Pani Lidii Przyłęckiej
4. Kacper Krauze - uczeń w klasie akordeonu Pana Wiesława Nowaka
Wyróżnieni nauczyciele:
1. Lidia Przyłęcka
2. Wiesław Nowak
3. Wiesław Orłowski
Wielkie gratulacje !!!…
zobacz archiwum aktualności