Aktualności

Zapisy na rok szkolny 2015/2016
17.05.2015

Szczegółowe informacje na temat naboru uczniów na rok szkolny znajdują się tutaj.

A tutaj można pobrać wniosek o przyjęcie do szkoły.

kolor_ZAPISY 2015-16

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych

do szkoły muzycznej!

 

 Czekamy na Was i pozdrawiamy!

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „O szkole/rekrutacja” lub kliknij tutaj.…

Konkurs fletowy
16.05.2015

15 maja 2015 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu odbył się IV Makroregionalny Konkurs Fletowy, w którym brali udział uczniowie szkół muzycznych z Trójmiasta, Kolbud, Wejherowa, Słupska, Sławna, Koszalina, Włocławka, Dywit, Solca Kujawskiego, a nawet z Poznania i Warszawy. Przed ogłoszeniem wyników miał miejsce koncert przewodniczącej Jury – prof. dr hab. Urszuli Janik – profesora Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Podczas konkursu naszą szkołę reprezentowali fleciści: Magnus Poulsen …

Relacja z Koncertu Pedagogów 2015
7.05.2015
KoncertPedagogów11.jpg

6 maja 2015 r. odbył się w naszej szkole już po raz kolejny, doroczny Koncert Pedagogów. Była to dla nauczycieli okazja do zaprezentowania swoich instrumentalnych umiejętności, podczas gdy zwykle na scenie pokazują się uczniowie…

W repertuarze klasycznym i rozrywkowym zaprezentowali …

Koncert Pedagogów
3.05.2015

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina

w Miastku
zaprasza na

Koncert Pedagogów
dnia 6 maja 2015 r. (środa)
godz. 18.00
sala koncertowa PSM

Impreza pod patronatem Burmistrza Miastka

 

zobacz archiwum aktualności