Absolwenci

ROK SZKOLNY 2016/2017
  1. Apanowicz Kornelia - flet,
  2. Borys Adam - flet,
  3. Cherek Natalia - saksofon,
  4. Demko Amelia - skrzypce,
  5. Domino Martyna - gitara,
  6. Ginter Ruta - fortepian
  7. Grabda Zdzisław - fortepian,
  8. Jóźwiak Adrian - perkusja,
  9. Kobiec  Zuzanna - skrzypce,
  10. Konwerska Iga – saksofon,
  11. Kopcińska Zofia - flet,
  12. Kubarska Julia - fortepian,
  13. Laska Natalia - gitara,
  14. Lewandowska Dagna - skrzypce,
  15. Liszczak Przemysław - akordeon,
  16. Malicz Natalia - fortepian,
  17. Petrończak Jan - trąbka,
  18. Płaczkowska Pola - fortepian,
  19. Rutecka Maja - skrzypce,
  20. Sycz Weronika - skrzypce,
  21. Szczepanek Wiktor - skrzypce,
  22. Szczepański Paweł - saksofon,
  23. Zajst Hubert - gitara.
ROK SZKOLNY 2015/2016
  1. Agolli Vanessa – fortepian
  2. Domino Mateusz – perkusja
  3. Głąbała Wiktoria – skrzypce
  4. Gruba Mateusz – perkusja
  5. Hop Anna – fortepian
  6. Humer Michał – trąbka
  7. Jędryczka Karolina – fortepian
  8. Krzemińska Maria – flet
  9. Libera Maciej – akordeon
  10. Łakocka Katarzyna – saksofon
  11. Łazuchiewicz Nikola – flet
  12. Parzątka-Lipińska Marta – trąbka
  13. Pelowska Anna – flet
  14. Poulsen Magnus - flet
  15. Sekrecki Piotr – flet
  16. Szczepańska Anna - flet
  17. Szlendakowski Jan – flet
  18. Sztobnicki Dawid - akordeon
  19. Śmietana Julita – fortepian
  20. Witka Zofia - fortepian
  21. Zielonka Igor - fortepian
ROK SZKOLNY 2014/2015
  1. Baziuk Martyna - fortepian
  2. Czapiewska Klaudia - skrzypce
  3. Dorawa Piotr - fortepian
  4. Duda Tomasz - fortepian
  5. Hebel Arleta - gitara
  6. Karasińska Alicja - fortepian
  7. Kobiec Maria - fortepian
  8. Krzemińska Natalia - saksofon
  9. Kuchta Hubert - fortepian
  10. Olkowska Wiktoria - skrzypce
  11. Olzacka Patrycja - skrzypce
  12. Peta Natalia - gitara
  13. Pruszak Michalina - fortepian
  14. Serement Katarzyna - gitara
  15. Stadnik Klaudia - fortepian
  16. Strzelczyk Ilona - fortepian
  17. Topolewski Mieszko - akordeon
  18. Wasylów Aleksandra - gitara
  19. Zabłocki Piotr - akordeon
ROK SZKOLNY 2013/2014
  1. Apanowicz Kinga - fortepian
  2. Baziuk Weronika - fortepian
  3. Cybulski Szymon - fortepian
  4. Dudziak Anna - skrzypce
  5. Ginter Ewa - fortepian
  6. Karkut Julia - gitara
  7. Kazimierczak Agata - fortepian
  8. Kazimierczak Jacek - perkusja
  9. Lemanczyk Eliasz - fortepian
  10. Maciukiewicz Izabela - fortepian
  11. Norek Kacper - skrzypce
  12. Płaczek Alicja - skrzypce
  13. Prychożdenko Paulina - skrzypce
  14. Stojanowski Hubert - gitara
  15. Zielański Kamil - akordeon
ROK SZKOLNY 2012/2013
  1. Bagińska Aleksandra - flet
  2. Baziuk Mateusz - gitara
  3. Kapiszka Michał - fortepian
  4. Łuczaj Aleksandra - gitara
  5. Wasiuta Klaudia - flet
  6. Wiktorczyk Bartosz - fortepian
  7. Dorawa Jan - saksofon
  8. Jankowicz Milena - flet
  9. Petrończak Filip - akordeon
  10. Rutka Marta - perkusja
  11. Schweda Igor - fortepian
  12. Warcholak Oksana – skrzypce
ROK SZKOLNY 2011/2012
  1. Lipkowska Natalia - fortepian
  2. Jażdżewska Martyna - flet
  3. Mazur Patrycja - skrzypce
  4. Szymanowski Konrad - fortepian
  5. Knut Ewelina - fortepian
  6. Syczewski Katarzyna - fortepian
  7. Jurczak Marta - fortepian
  8. Kasperczyk Daria - fortepian
  9. Frycz Sandra - gitara
  10. Olzacki Kamil - akordeon
  11. Sawosz Aleksander - saksofon
  12. Ginter Marta - fortepian
  13. Bronk Rafał - saksofon
  14. Balbina Marlena - skrzypce
  15. Reszka Małgorzata - skrzypce
  16. Fabiniak Przemysław – perkusja
ROK SZKOLNY 2010/2011
  1. Kapiszka Dagmara - fortepian
  2. Karasiński Łukasz - fortepian
  3. Wiśniewska Justyna - fortepian
  4. Kasperczyk Dawid - saksofon
  5. Wilkowska Aleksandra - saksofon
  6. Knut Sandra - gitara
  7. Kosmalska Dominika - gitara
  8. Płaczkowska Iga - gitara
  9. Gliszczyńska Roksana - gitara
  10. Bartkiewicz Małgorzata - akordeon
  11. Uran Grzegorz - akordeon
  12. Sznejkowska Patrycja - skrzypce
  13. Uran Zofia - skrzypce
  14. Jerzyk Marta – flet
ROK SZKOLNY 2009/2010
  1. Bury Weronika - fortepian
  2. Minciukowska Karolina - fortepian
  3. Szabla Anna - fortepian
  4. Drąszkowska Elżbieta - fortepian
  5. Kądziera Anna - fortepian
  6. Koźlik Weronika - fortepian
  7. Kuszlewicz Wioletta - flet
  8. Pakuła Nela - flet
  9. Anusik Dawid - saksofon
  10. Wolska Daria - saksofon
  11. Prochoń Sonia - saksofon
  12. Lewandowski Dominik - gitara
  13. Smolarek Michał - skrzypce
  14. Lesińska Dominka - skrzypce
  15. Fedyczkowska Alicja - skrzypce
  16. Mieczkowska Natasza - skrzypce
  17. Pawelec Mateusz - altówka
  18. Pytner Monika - akordeon
  19. Witrambowski Kajetan - perkusja
ROK SZKOLNY 2008/2009
  1. Jaworski Dawid - fortepian
  2. Szopa Aleksander - fortepian
  3. Wnuk-Lipińska Weronika - fortepian
  4. Witka-Jeżewska Żaneta - fortepian
  5. Kozłowska Oliwia - skrzypce
  6. Pocheć Kamil - akordeon
  7. Wiśniewski Michał - akordeon
  8. Ozymko Michał - gitara
  9. Smolarek Katarzyna - gitara
  10. Kuźniak Honorata - flet
  11. Młynarz Agata - saksofon
ROK SZKOLNY 2007/2008
  1. Orlikowska Katarzyna - skrzypce
  2. Kądziera Agata - skrzypce
  3. Nowak Michał - skrzypce
  4. Przyłęcka Ewa - fortepian
  5. Cheba Piotr - fortepian
  6. Szabłowska Kinga - fortepian
  7. Kosmalska Alicja - fortepian
  8. Wisłocka Monika - fortepian
  9. Orłowski Tomasz - trąbka
  10. Stanisławski Tomasz - gitara
  11. Duda Mateusz - gitara
  12. Wójtowicz Dominika - gitara
ROK SZKOLNY 2006/2007
  1. Michałek Andrzej - gitara
  2. Glok Mateusz - gitara
  3. Ozymko Zofia - gitara
  4. Szematowicz Paulina - gitara
  5. Molak Magdalena - skrzypce
  6. Pocheć Angelika - skrzypce
  7. Piątkowska Justyna - skrzypce
  8. Wiśniewska Marta - skrzypce
  9. Glok Patryk - fortepian
  10. Minciukowski Jakub - fortepian
  11. Surmacz Nina - fortepian
  12. Szopa Łukasz - fortepian
  13. Sekrecki Cyprian - fortepian
  14. Stanisz Daria - fortepian
  15. Rutecka Emilia - fortepian
  16. Zerner Julia - flet
  17. Witrambowski Aleksander - saksofon
  18. Wysocki Paweł - saksofon
  19. Wysocka Ewelina - akordeon
  20. Mirota Kinga - akordeon
  21. Tandecki Tadeusz - akordeon
  22. Zielińska Martyna - akordeon
ROK SZKOLNY 2005/2006
  1. Ambruszkiewicz Edyta - skrzypce
  2. Tkaczuk Natalia - skrzypce
  3. Olszak Dorota - skrzypce
  4. Młynarz Mateusz - trąbka
  5. Gaj Kinga - fortepian
  6. Jaworska Patrycja - fortepian
  7. Wołoszko Marta - fortepian
  8. Ziemba Natalia - fortepian
  9. Siarnecka Sandra fortepian
  10. Surmacz Paweł - fortepian
  11. Gasztych Michał - saksofon
  12. Paprocki Maciej - saksofon
  13. Pliskowski Dawid - saksofon
  14. Harat Paulina - gitara
  15. Starzyńska Ewelina - gitara
  16. Kruszczyński Tomasz - perkusja
  17. Mieńska Justyna - flet
  18. Opyt Jowita - flet
  19. Przyłęcka Agnieszka - flet
ROK SZKOLNY 2004/2005
  1. Abram Ewa - fortepian
  2. Nowak Piotr - fortepian
  3. Gajlewicz Anna - fortepian
  4. Orłowska Dominika - fortepian
  5. Piątkowski Emil - saksofon
  6. Kowalewski Wojciech - saksofon
  7. Potępa Damian - saksofon
  8. Siarnecki Krzysztof - gitara
  9. Ostaszewska Katarzyna - flet
ROK SZKOLNY 2003/2004
  1. Gasztych Piotr - akordeon
  2. Gąsecki Tomasz - akordeon
  3. Malinowski Łukasz - perkusja
  4. Warda Jakub - perkusja
  5. Borowska Olga - gitara
  6. Szkilnyk Katarzyna - gitara
  7. Kłos Agata - gitara
  8. Strzelecki Paweł - fortepian
  9. Grzeszczyk Anna - fortepian
  10. Warda Karolina - fortepian
  11. Szkilnyk Małgorzata - fortepian
  12. Mynio Michał - fortepian
  13. Musiał Jan - fortepian
  14. Łapiński Łukasz - fortepian
  15. Czyczyn-Egird Milena - skrzypce
  16. Hodowaniec Anna - skrzypce
  17. Jamniak Bartosz - saksofon
  18. Janczak Anna - flet
  19. Urbaniak Anna - flet
  20. Udycz Małgorzata - flet
  21. Antypiuk Monika - flet
ROK SZKOLNY 2002/2003
  1. Depka-Prądzyńska Justyna - skrzypce
  2. Jacewicz Piotr - akordeon
  3. Jarzembowski Marcin - gitara
  4. Kolinko Mariusz - saksofon
  5. Janta-Lipińska Agata - fortepian
  6. Kostyk Alicja - fortepian
  7. Mazurek Roman - fortepian
  8. Krośnicka Marta - fortepian
  9. Schweda Marcelina - fortepian
  10. Zielonka Anna - fortepian
  11. Szopa Mateusz - fortepian
  12. Pałczyńska Paulina - fortepian
  13. Bielańska Marta - fortepian
  14. Michałek Danuta - flet
  15. Starzyńska Agnieszka - flet
ROK SZKOLNY 2001/2002
  1. Łuczyk Paulina - fortepian
  2. Kujawa Marta - fortepian
  3. Śmieszko Iwona - fortepian
  4. Bronk Barbara - fortepian
  5. Szałwiński Michał - fortepian
  6. Mynio Michał - fortepian
  7. Kłos Paulina - fortepian
  8. Nowak Joanna - fortepian
  9. Brzezicka Joanna - fortepian
  10. Janta-Lipińska Ilona - fortepian
  11. Wanke Mateusz - skrzypce
  12. Bujwid Aleksander - skrzypce
  13. Kozicka Justyna - akordeon
  14. Skibiński Mateusz - saksofon
  15. Kukieła Michał - saksofon
  16. Siarnecki Sylwester - saksofon
  17. Szkilnyk Justyna - gitara
  18. Drozd Anna - gitara
  19. Dorawa Krzysztof - perkusja
  20. Zychowicz Jagoda - flet
ROK SZKOLNY 2000/2001
  1. Andrusieczko Robert - fortepian
  2. Bdzikot Kamil - fortepian
  3. Borchard Monika - fortepian
  4. Gbur Małgorzata - fortepian
  5. Orłowska Alicja - fortepian
  6. Potępa Damian - fortepian
  7. Prochoń Paula - fortepian
  8. Bilińska Kamila - skrzypce
  9. Grzybek Robert - perkusja
  10. Liszewska Anna - flet
  11. Zdrojewski Radosław - akordeon
ROK SZKOLNY 1999/2000
  1. Borowska Olga - fortepian
  2. Warda Kacper - fortepian
  3. Dolata Andżelika - fortepian
  4. Szkilnyk Katarzyna - fortepian
  5. Niedźwiedzka Marta - fortepian
  6. Hendel Ewa - skrzypce
  7. Sobczak Patrycja - skrzypce
  8. Harat Marta - flet
  9. Szopa Weronika - flet
  10. Petryk Karolina - gitara
  11. Sobczak Piotr - perkusja
  12. Siarnecki Sławomir - perkusja
  13. Chamier-Gliszczyński Artur - perkusja
  14. Janta-Lipiński Kamil - saksofon
  15. Bogacz Rafał - saksofon
  16. Konieczna Kornelia - flet
  17. Konieczny Tomasz - akordeon
ROK SZKOLNY 1998/1999
  1. Biliński Rafał - fortepian
  2. Gbur Joanna - fortepian
  3. Kapłan Anna - fortepian
  4. Kowalska Bernadeta - fortepian
  5. Mazurek Grzegorz - fortepian
  6. Kulczyk Agata - fortepian
  7. Kułaga Agnieszka - fortepian
  8. Kolinko Mariusz - fortepian
  9. Walczyńska Małgorzata - fortepian
  10. Mayer Artur - akordeon
  11. Kłos Ilona - perkusja
  12. Sierżański Jarosław - perkusja
  13. Kulczyk Mateusz - trąbka
  14. Ebertowski Daniel - saksofon
  15. Rola Łukasz - saksofon
  16. Stojanowska Katarzyna - saksofon
  17. Mazurek Wojciech - saksofon
  18. Szmigiel Magdalena - gitara
  19. Nielipiuk Agnieszka - gitara
  20. Bdzikot Anna - gitara
  21. Drozd Natalia - flet
ROK SZKOLNY 1997/1998
  1. Żyłka Paulina - akordeon
  2. Bogdan Maciej - akorden
  3. Chałupka Anna - fortepian
  4. Chruślak Katarzyna - fortepian
  5. Musiał Maciej - skrzypce
  6. Serement Magdalena - gitara
  7. Mizancew Joanna - gitara
  8. Tupikowska Adrianna - gitara
  9. Narloch Agnieszka - flet
  10. Stańczyk Karina - saksofon
  11. Sobolewski Szymon - saksofon
  12. Wiśniewski Jerzy - perkusja
  13. Bukowski Piotr - perkusja
ROK SZKOLNY 1996/1997
  1. Andrusieczko Aneta - fortepian
  2. Pawlukiewicz Anna - fortepian
  3. Dróżdż Mateusz - akordeon
  4. Zajst Michał - akordeon
  5. Siebielec Ireneusz - skrzypce
  6. Surmacz Barbara - skrzypce
  7. Skuza Agnieszka - flet
  8. Bukowski Grzegorz - gitara
ROK SZKOLNY 1995/1996
  1. Czapiewska Dagmara - gitara
  2. Prondzińska Agnieszka - gitara
  3. Musiał Agnieszka - gitara
  4. Andrasz Justyna - gitara
  5. Stańczyk Karina - skrzypce
  6. Andrasz Jarosław - perkusja
  7. Orlik Joanna - flet
  8. Przygocka Magdalena - fortepian
  9. Kułaga Marzena - fortepian
  10. Barbarewicz Joanna - fortepian
  11. Stanasiuk Przemysław - fortepian
  12. Radziszewska Katarzyna - fortepian
  13. Kowalska Emilia - fortepian
  14. Kowalska Ewelina - fortepian
  15. Woltersdorf Karolina - fortepian
  16. Muchowska Ewa - fortepian
  17. Wiśniewska Anna - fortepian
ROK SZKOLNY 1994/1995
  1. Przygocka Edyta - gitara
  2. Basińska Anna - fortepian
  3. Kopeć Tomasz - fortepian
  4. Wirkus Hubert - fortepian
  5. Mazurek Wojciech - fortepian
  6. Hury Irena - fortepian
  7. Celip Honorata - fortepian
  8. Ponulak Paulina - fortepian
  9. Małkiewicz Marcin - trąbka
  10. Małkiewicz Krzysztof - trąbka
  11. Kluk Karol - trąbka
ROK SZKOLNY 1993/1994
  1. Derwisz Gabriela - fortepian
  2. Nicia Sylwia - fortepian
  3. Byra Aleksandra - fortepian
  4. Jelonek Magdalena - fortepian
  5. Dunda Dawid - perkusja
  6. Kwiatkowski Robert - perkusja
ROK SZKOLNY 1992/1993
  1. Kacperska Magdalena - fortepian
  2. Maksym Angelika - fortepian
  3. Pamuła Natalia - fortepian
  4. Chruślak Krystian - fortepian
  5. Gaal Syxtus - fortepian
  6. Kądziela Sylwia - fortepian
  7. Tecław Magdalena - fortepian
  8. Jodziewicz Joanna - gitara
  9. Kotecki Piotr - gitara
  10. Perechuda Ewa - gitara
ROK SZKOLNY 1991/1992
  1. Tyl Magdalena - fortepian
  2. Urbaniak Dorota - fortepian
  3. Urbaniak Kamilla - fortepian
  4. Kowalewska Alicja - fortepian
  5. Radecka Aleksandra - fortepian
  6. Gliwa Paweł - fortepian
ROK SZKOLNY 1990/1991
  1. Juszczak Dariusz - akordeon
  2. Charkiel Dariusz - akordeon
  3. Witek Daniel - akordeon
  4. Fedoruk Magdalena - skrzypce
  5. Jabłońska Sylwia - fortepian
  6. Jaśniewicz Joanna - fortepian
  7. Kubisiak Emilia - fortepian
  8. Wolski Sławomir - fortepian
  9. Wierzchucka Emilia - fortepian
  10. Roziewicz Joanna - fortepian
  11. Taluniewicz Izabela - fortepian
  12. Ponulak Filip - fortepian
  13. Lisiecki Daniel - gitara
ROK SZKOLNY 1989/1990
  1. Kursicka Anna - skrzypce
  2. Wegner Bogna - fortepian
  3. Kłujszo Agnieszka - fortepian
  4. Kuroś Krystyna - fortepian
  5. Krajewski Przemysław - fortepian
  6. Barbarewicz Bernard - klarnet
  7. Bohdan Henryk - klarnet
  8. Bohdan Edward - saksofon
  9. Mazur Lesław - saksofon
  10. Cios Adam - saksofon
  11. Juszczak Tomasz - trąbka
  12. Zakrzewski Henryk - trąbka
ROK SZKOLNY 1988/1989
  1. Surma Ewa - gitara
  2. Cios Izabela - fortepian
  3. Chmielewska Anna - fortepian
  4. Jaszul Magdalena - fortepian
  5. Tecław Przemysław - fortepian
  6. Tracz Mirosława - fortepian
  7. Woźniak Zdzisława - fortepian
  8. Charkiel Dariusz - akordeon
  9. Dunda Daniel - akordeon
  10. Nowosad Jacek - trąbka
  11. Nowosad Marzena - skrzypce
Rok szkolny 1987/1988
  1. Kubiak Tomasz - saksofon
  2. Norek Daniel - fortepian
  3. Radziszewski Daniel - fortepian
  4. Pękala Małgorzata - fortepian
ROK SZKOLNY 1986/1987
  1. Sawicka Helena - fortepian
  2. Muła Iwona - fortepian
  3. Solińska Agnieszka - fortepian
  4. Łazuchiewicz Katarzyna - akordeon
  5. Juszczak Tomasz - akordeon
ROK SZKOLNY 1985/1986
  1. Dorawa Lucyna - fortepian
  2. Stromska Joanna - fortepian
  3. Dorawa Lucyna - fortepian
  4. Muła Adrian - fortepian
  5. Kwiecińska Małgorzata - fortepian
  6. Cios Adam - fortepian
  7. Wilusz Angelika - fortepian
  8. Rudnicka Ewa - fortepian
  9. Cheba Beata - fortepian
  10. Gołuńska Krystyna - akordeon
  11. Wiercińska Danuta - akordeon
  12. Hliwa Wioletta - gitara
  13. Wegner Bogna - gitara
  14. Surma Ewa - skrzypce
ROK SZKOLNY 1984/1985
  1. Jaszul Arkadiusz - fortepian
  2. Wojciechowski Przemysław - fortepian
  3. Kapiszka Barbara - fortepian
  4. Wardak Joanna - fortepian
  5. Wenta Jolanta - fortepian
  6. Cheba Anna - fortepian
  7. Wasiuta Bożena - akordeon
  8. Talunkiewicz Beata - akordeon
  9. Stępniewski Adam - gitara
  10. Staszkiewicz Beata - skrzypce
ROK SZKOLNY 1983/1984
  1. Magdziak Katarzyna - gitara
  2. Kubiak Tomasz - akordeon
  3. Krupa Anna - fortepian
  4. Maliszewska Małgorzata - fortepian
  5. Adamiec Barbara - fortepian
  6. Miszewska Ewa - fortepian
  7. Golis Wioletta - fortepian
  8. Skrabalak Iwona - fortepian
ROK SZKOLNY 1982/1983
  1. Diak Małgorzata - akordeon
  2. Olszewska Małgorzata - akordeon
  3. Sałapała Stanisław - akordeon
  4. Stępniewska Ewa - akordeon
  5. Drewko Halina - akordeon
  6. Juszczak Małgorzata - gitara
  7. Lisiecki Kazimierz - gitara
  8. Ćwirko Julita - fortepian
  9. Andrzejewska Ewa - fortepian
  10. Fiszer Arkadiusz - fortepian
  11. Wojciechowska Brygida - fortepian
  12. Szłod Jolanta - fortepian
  13. Mrozik Elżbieta - fortepian
  14. Drewko Donata - fortepian
  15. Wardak Małgorzata - fortepian
  16. Lange Piotr - fortepian
  17. Skowron Alina - fortepian
  18. Markiewicz Joanna - fortepian
  19. Ostapowicz Barbara - fortepian
  20. Sawicka Helena - fortepian
ROK SZKOLNY 1981/1982
  1. Mostowska Anna - fortepian
  2. Franczak Tomasz - skrzypce
  3. Borowska Teresa - akordeon
ROK SZKOLNY 1980/1981
  1. Taluniewicz Beata - fortepian
  2. Stępniewska Małgorzata - fortepian
  3. Warda Dariusz - fortepian
  4. Kruszewska Małgorzata - fortepian
  5. Gąsecki Marek - fortepian
  6. Rytlicka Agnieszka - fortepian
ROK SZKOLNY 1979/1980
  1. Malarski Mariusz - gitara
  2. Pliskowska Dorota - fortepian
  3. Gocoł Agata - fortepian
  4. Pyć Wioletta - fortepian
  5. Stępniewska Maria - fortepian
  6. Wojciechowska Małgorzata - fortepian
  7. Jankowska Małgorzata - fortepian
  8. Głowacka Mariola - fortepian
  9. Stromska Lucyna - fortepian
  10. Myszka Irena - fortepian
ROK SZKOLNY 1978/1979
  1. Cebula Ewa - fortepian
  2. Łuczka Danuta - akordeon
  3. Matusiak Dorota - akordeon
  4. Pękala Jarosław - akordeon
  5. Włodarska Elżbieta - skrzypce
  6. Zięba Teresa - gitara
ROK SZKOLNY 1977/1978
  1. Gileta Maria - fortepian
  2. Pliskowska Elżbieta - fortepian
  3. Warda Dorota - fortepian
  4. Rekowska Jolanta - fortepian
  5. Szulist Mirosław - flet
  6. Rutecka Renata - skrzypce
ROK SZKOLNY 1976/1977
  1. Jaremko Cezary - fortepian
  2. Rekowska Danuta - skrzypce
  3. Zwirdowski Marek - trąbka
ROK SZKOLNY 1975/1976
  1. Kajda Zenobiusz - fortepian
  2. Krasicki Marek - akordeon
  3. Skiba Krystyna - skrzypce
ROK SZKOLNY 1974/1975
  1. Woźniak Lidia - skrzypce
  2. Lewisiuk Olga - fortepian
  3. Tyl Mariola - fortepian
  4. Gileta Zenon - fortepian
  5. Przygocka Ewa - akordeon
  6. Pląska Tomasz - akordeon
  7. Nawrocki Stefan - akordeon
  8. Kowalska Aleksandra - akordeon
  9. Sobolewski Roman - akordeon
  10. Jurewicz Anna - akordeon
  11. Petrycka Anna - gitara
ROK SZKOLNY 1973/1974
  1. Data Marian - akordeon
  2. Dwulit Andrzej - akordeon
ROK SZKOLNY 1972/1973
  1. Bełc Ewa - skrzypce
  2. Wieczyński Henryk - fortepian
  3. Śliwa Maria - akordeon
  4. Kułaga Waldemar - akordeon
ROK SZKOLNY 1971/1972
  1. Woźniak Genowefa - skrzypce
  2. Pląska Krystyna - skrzypce
  3. Bogdanowicz Urszula - skrzypce
  4. Sadowski Leszek - skrzypce
  5. Tyl Andrzej - fortepian
  6. Kisiel Jolanta - fortepian
  7. Nowak Janina - akordeon